euromatic


... komplexné riešenie na mieru

O nás

Výroba spoločnosti Euromatic sa nachádza na území stredného Považia, neďaleko Nového Mesta nad Váhom. Táto strategická poloha nám zaručuje rýchlosť dodávania našich produktov zákazníkom.

Hlavnou činnosťou spoločnosti Euromatic je výroba a montáž hliníkových dverí, okien, rôznych typov fasád, zimných záhrad, automatických dverí, vrátane kompletného príslušenstva – parapiet, žalúzií, slnolamov, roliet a sietí proti hmyzu.

Dodávku hliníkových profilových systémov zabezpečujeme od významných európskych spoločností Aluprof a Reynaers. Tieto profily sa vyznačujú svojou variabilnosťou. To nám umožňuje vytvárať najvhodnejšie riešenia, ktoré zodpovedajú tak požiadavkám zákaznika ako aj predstave architekta. Taktiež sa v tomto riešení zohľadňuje kvalita, estetika a samozrejme aj cena.

Vzorkovnik

V rámci hliníkových profilových systémov sme úzko spojení i s výrobou strojárskych a zamočníckych systémov. V strojárskej výrobe poskytujeme svojim zákazníkom doplnkové služby za účelom sériovej i kusovej výroby pomocou sústruženia, frézovania, vŕtania a iných spôsobov. Okrem toho zabezpečujeme riešenie detailov pri kompletizácií zákaziek. Pod našu zámočnícku výrobu spadá výroba a montáž plotov, zábradlí a brán z rôznych materiálov, ktoré navyše prechádzajú povrchovou úpravou. Výhodou kombinácie zámočníckej a hliníkovej výroby je výroba našich vlastných železných konštrukcií pre hliníkové profilové systémy.
Do našeho portfólia komplexných služieb taktiež patrí výmera, dodávka a montáž jednotlivých častí vchodov bytových domov, ktoré môžete vidieť na obrázku nižšie.

Vchodové dvere

Vo všetkých oblastiach poskytujeme našim zákazníkom komplexné služby. Počnúc odborným poradenstvom, cez projekciu špeciálnych konštrukcí a končiac dodávkou s montážou.

Vaše otázky radi zodpovieme osobne v našom sídle alebo odpoveďou na zaslaný dotaz cez kontaktný formulár.